כתיבת כותרת שיווקית ובולטת בדף המכירה היא החשובה ביותר בשיווק המוצר שלך בזירת המסחר ~ eBay. 

כותרת דף המכירה ב-eBay מאפשרת רק 80 תווים – כמות נמוכה למדי, אך חשובה עד מאוד בשיווק המוצר שלך. כותרת בולטת מאפשרת למוצר שלך למשוך גולשים ולהפוך אותם לקונים בבחירת המוצר שלך עומת המתחרים שלך.

תפקיד כותרת המוצר ב-eBay חשובה במיוחד כדי להתאים את תוצאות החיפוש של הקונה הפוטנציאלי. לכן, הכותרת חייבת להכיל 80 תווים ככל האפשר, ונותנת לך את ההזדמנות להוסיף מילות מפתח המושכות את העין הגולש. תת הכותרת {Subtitles}, מאפשרת הוספת מילות מפתח נוספות לקידום מכירות בהוספת ערך נוסף לגולש.  תיאור נרחב, של המוצר יחד עם תמונות באיכות גבוהה מאפשרים חשיפה טובה יותר לצרכנים פוטנציאלים ב-eBay. 

כותרות

כלים לאופטימיזצית הכותרות שלך ב-eBay :

1. תאר המוצר שלך באופן מדויק והגדר ציפיות.  דיוק הוא המפתח, השתמש במילות  מפתח בכותרת – אל תגדיר מילות מפתח מעורפלות או מטעות. הימנע משגיאות איות ודקדוק.      

כותרות חייבת לתמצת מידע חשוב: מותג  – מגדר  – סוג  – סגנון  – גודל – צבע – מצב .

2. העברת מסר שיווקי עם שם המותג שלך מאפשרת יצירת המרת קנייה הכוללת אמון וביטחון במוצר. מוצרים דומים לעתים קרובות מיוצרים באיכות ירודה,

השתמש במילים כגון: ‘מקורי’, ‘רשמי’ או ‘אמיתי’ בתחילת הכותרת  שלך כחיזוקים לצרכן. כולל תכונות החוזקה  באיכות ומונטין המוצר שלך, יחד עם מיקום יצור המוצר ו/או מתוצרת יצרן. 

להלן , כמה כלים חזקים שיעזרו לכם לייצר כותרות אפקטיביות למוצר שלכם :

  • Terapeak : הכלי המקצועי ביותר לייעול הכותרת שלך ב-eBay,  מאפשר קבלת מידע על מגמות מחירי מתחרים, טכניקות ואסטרטגיות תמחור , היצע וביקוש, קטגוריה ומוצר, דפוסי רכישה של לקוחות. דמי מנוי החל מ 19.95 $ לחודש . 
  • Title Builder: כלי שימושי  וחינמי המאפשר הוספת מילות מפתח לכותרת שלך.
  • Listings Analytics : אם אתה כבר רישום מוצרים ב-eBay , אז אתה יכול לבחון כמה הרישומים הפעילים שלך מתפקדים ולהיראות. תוכל גם להיות מסוגל לזהות במהירות את המבצעים ביותר והכי פחות יעילים , מה שמאפשר לך לייעל את האסטרטגיה שלך. 
  •  תחרות: ניתוח אסטרטגיות של המתחרים שלך יאפשר לך מעקב אחרי סגנון בניית  הכותרות , מה הם מילות המפתח הדומינטיות  ומה הערך המוסף של המוצר שלך .

כותרת משנית

eBay מאפשרת כותרת משנה  המאפשרת כתוב 55 תווים נוספים המפרטים את המידע על המוצר שלך. הפק את מרב הפוטנציאל של כתוביות על ידי רישום מידע שאינו כלול בכותרת, כמו גם מילות מפתח נוספות ומידע על המוצר.

שקול הוספת הטבות אחרות זמינות, כגון: משלוח חינם, החזרת מוצר, מבצעים עונתיים, מחירי חיסכון נגד לעומת מחיר מומלץ לצרכן {RRP}, פעילות קידום מכירות הכוללת הסבר בפירוט רב יותר אתתיאור המוצר.

אופטימיזצית הכותרת וכותרת המשנה ב-eBay שלך יכולה לשפר באופן משמעותי היקף המכירות שלך.

eBay Header