התמקדות eBay, כשחקן חשוב בשוק זירת המסחר האלקטרוני העולמי ממשיכה להתרחב. כיום מעל 20% מהמכירות שלה הם במסחר חוצה גבולות, הגדל במהירות 1 מתוך 3 קונים אינו תושב ארה”ב. כדי לתת מענה לגידול הרחב של קניות ברשת, eBay רכשה את חברת APPTEK אשר פיתחה טכנולוגית תרגום המספקת חוויות “שפת אם” לקונים וגם למוכרים ומאפשרת להם לתקשר טוב יותר.

מרבית הקונים מעדיפים לבצע רכישה בשפה האם שלהם. היכולת של מותגים וסוחרים המעוניינים להרחיב את עסקיהם,  לתקשר עם לקוחות ברחבי העולם הוא אחת היכולות החשובות ביותר.

EBAY ACQUIRES APPTEK MACHINE

קרדיט : eBAY & APPTEK

eBay, הודיעה ​​על כוונתה לרכוש את חברת AppTek המתמחה בטכנולוגית תרגום ודיבור, במטרה לשפר את חויות הקנייה של הלקוחות עי”י שימוש בכלי תרגום מכונה טובים יותר ולקדם את יכולות התרגום של  דפי המכירה באיכות ומהירות רבה יותר. גישות התרגום  המסורתיות המבוססות מחשב, מספקות פתרון חלקי ברהיטות  החתוכן המתורגם. הלקוחות של eBay מצפים לתרגומי תוכן, המייצרים הקשר מדויק עם תוכן דך המכירה.

היכולות הטכנולוגיות הטובות של תרגום שפת  “מכונה” של חברת AppTek בשילוב עם פלטפורמת eBay מהוות קרש קפיצת במאמצי החברה לספק תרגום מדויק לשפת הגולש בתחרות הגלובלית עם אתרי הסחר האלקטרוני AMAZON ו Alibaba.

עם 145 מיליון קונים פעילים ברחבי העולם, eBay דוחפת את המוצרים הנמכרים באתר המסחר האלקטרוני לזירה הגלובלית. בעוד אתרי מסחר אחרים אינם אוהבים את הסיכון המוגבר הנדרש בזירה הגלובלית, ובכלל זה האתגרים מעקב ומסירת משלוחים.