לפני שאתה מחליט על פתיחת החנות המקוונת שלך, ישנם כמה דברים שאתה חייב לבדוק.
האם תוכנת עגלת הקניות מאפשרת לך להציע ללקוחות שלך חוויית קנייה מהנה זמן הקנייה בחנות המקוונת שלך. אתה חייב לוודא שאתה יכול להציע תכונות מכריעות אלה בסל הקניות שלך.

אתה מחפש משהו שהוא נוח, מאובטח וקל לניווט. הלקוחות מחפשים עגלת קנייות ידידותית וגמישה. הצע הרבה אפשרויות משלוח ככל האפשר , רצוי “משלוח חינם” ואו במחיר סביר עבור כל מדינה שאתה מוכן לבצע משלוח. ככל שתוכנה שלך גמישה ויש לה תכונות כגון, קופונים, מוצר משלים, חבר מועדון ועוד. חווית הקנייה טובה יותר ללקוחות וזה יעודד אותם לחזור שוב וגם ל”פרסם” את האתר שלך.

1. היכולת לשנות את הכמויות

אפשרות הלקוח להוסיף ולהסיר מוצרים מסל הקניות, נותנת לו תחושה טובה יותר של שליטה וניהול. אם הוא נדרש לבצע פעולה אחרת, רוב הסיכויים, הם פשוט ישכחו מזה וינטשו את האתר. גם אם הם לא עושים את זה, היכולת לעשות זאת נותנת להם ביטחון.

2. אפשרות חיוב אוטומטי

אם יש לך מועדון לקוחות או אתר לסיטונאים ואתה מעניק אפשרות חיוב אוטומטי חודשי. הלקוחות שלך יודעים שהם לא יחויבו במשך החודש וזה יכול לחסוך לך ולהם, זמן וטרחה.

3. אפשרויות תשלום

אתה חייב עגלת קניות עם תוכנה המאפשרת למספר רב של צורות לתשלום. בעוד התשלום ב- Paypal בכרטיסי אשראי הוא בשימוש הנרחב ביותר, ישנם מדינות שבהם אתרי המסחר האלקטרוני מאפשרים לקונים להשתמש באמצעי תשלום אחרים משלימים ל- Paypal.
בהתאם לסוג של מוצרים או שירותים שאתה מציע, אתה חייב לבדוק את האפשרות של עגלת קניות המקבלת המחאות אלקטרוניות.

הדבר העיקרי שאתה חייב לאפשר ללקוח בעת ביצוע תשלום הוא בטחון בעת הקנייה . אם הלקוחות שלך רואים שיש הסמכה או “סימן מהימן” לביטחון האתר כגון PayPal הם יודעים שהם יכולים לסמוך שהמידע של כרטיס האשראי שלהם והמידע פיננסי בטוח מפני האקרים או כל איומים מקוונים אחרים.